SSS

Seminerlerle birlikte bizde potansiyel olarak var olan şifacı yanımızla tanışma fırsatı bulabiliriz. Hayatımız boyunca yaşadığımız olaylar, geneticten getirdiğimiz inanç ve travma izleri ruhumuzun gerçek hayat misyonunu yerine getirmesine engel olabilir. Olumsuz düşünce ve inançlar bilinçaltımızda çeşitli seviyelerde tutulabilir. Seminerlerimizde bu negaitf kayıtların pozitif olanlarıyla nasıl değiştirileceğini öğrenirken bir yandan da kendi kayıtlarımızın seminer sürecinde de değiştiğine tanık oluruz. Böylelikle ruhsal gelişim sürecimize katkı sunarak, sahip olduğumuz potansiyeli açığıa çıkarma fırsatı buluruz.

Temel Seviye Semnieri ile Theta Healing® şifa tekniğine ait uygulamaların bütününü özet olarak görmekteyiz. Seminer sonrası pratik yapmak bu süreci hızlandırabilir. Ancak bu kişiden kişiye değişebilir. Etkin bir şekilde uygulama yapmak için önerimiz Temel Seviye, İleri Seviye ve Derin Kazma seminerlerinin alınması yönündedir.

Seminerimiz için herhangi bir önkoşul yoktur.

ThetaHealing® eğitmeni olmak için önkoşul; Temel (Basic DNA) seviye, İleri (Advanced DNA) ve Derin Kazma (Dig Deeper) uygulayıcılık seminerlerine katılmış ve sertifikalarını edinmiş olmaktır. Bu seminerleri tamamladıktan sonra Vianna Stibal tarafından verilen eğitmenlik seminerlerine katılıp eğitmenlik sertifikası alınması gerekmektedir. Eğitmenlik seminerlerine ülkemizde veya dünyanın pekçok ülkesinde katılabilirsiniz.

Seminere katılabilmek için info@bluelotusakademi.com e-posta adresine mail atabilirsiniz.